Darmowa dostawa od 450 zł

CannaBicek truskawkowy

35.00 62.50 

Poprzednia najniższa cena: 35.00 .

Białko konopne CannaBicek o smaku truskawkowym

W pełni wegańskie białko z nasion konopi siewnej (Cannabis stiva) z naturalnie występującymi fitoskładnikami o smaku truskawkowym. Jako jeden z niewielu roślinnych produktów zawiera wszystkie 20 aminokwasów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, w tym aminokwasy egzogenne, których organizm nie wytwarza samodzielnie. Bogate jest również w nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3, Omega-6 i  zawiera wysoką zawartość błonnika pokarmowego. Białko konopne jest najlepszym źródłem białka dla osób na diecie roślinnej. W porównaniu do białka sojowego, białko konopne jest lekkostrawne i niealergenne, a także wolne od modyfikacji genetycznych.

CannaBicek - białko konopne o smaku truskawkowymW jednej porcji (30g) zawiera 17 g białka, 3,6 g tłuszczu, 2,8 g węglowodanów i 30 mg CBD. Jest to jeden z niewielu produktów roślinnych, dostępnych na polskim rynku, o tak wysokiej zawartości białka.
Produkt nie zawiera psychoaktywnego THC.

Nasze białko produkowane jest poprzez zmielenie wysokobiałkowego makuchu, który powstaje na skutek hydraulicznego tłoczenia łuskanych, prażonych nasion konopi siewnej (Cannabis sativa).
Dostępne w trzech smakach: naturalne, truskawkowe i czekoladowe.

Zastosowanie:
Białko konopne to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych, trenujących sport, a także dla osób, które chcą zwiększyć spożycie białka, będąc na diecie roślinnej. Nie zawiera laktozy – z powodzeniem przyjmować je mogą osoby z nietolerancją laktozy, a także weganie i wegetarianie.
Produkt można spożywać na surowo, jako koktajl na wodzie lub mleku roślinnym, jako dodatek do sałatek, jogurtów, owsianek czy wypieków.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia – 4 łyżki (30 g)

Przygotowanie: 30 g produktu (4 łyżki) zalać 300 ml wody lub mleka roślinnego, wymieszać. Spożywać raz dziennie po treningu lub między posiłkami. 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt dla osób dorosłych. Nie zaleca się stosowania u dzieci, młodzieży, kobiety w ciąży i karmiących piersią.

Tabela wartości odżywczych białko konopne CannaBicek

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

1-5 of 40 recenzji
  1. Polecam sklep, towar pierwszej klasy, dodatkowy prezent do zamówienia. Dziękuję i pozdrawiam

  2. Profeska. dziękuję bardzo.. Polecam

  3. Zadowolony z obsługi

Próbki produktów

2-tygodniowe próbki w niskich cenach! Sprawdź działanie naszych produktów na sobie.

Magic Health Food

Magic Health Food (MHF) to projekt badawczy, który realizowany jest w naszym Centrum Badawczo Rozwojowym Supercritical Fluid Extraction od lutego 2021 r. Prowadzimy prace badawcze w zakresie przetwórstwa surowców roślinnych w oparciu o technologię ekstrakcji nadkrytycznym dwutlenkiem węgla, technologię o której zaletach piszemy na stronie https://extracthome.pl/uslugi-ekstrakcji-sfe/. W rezultacie uzyskujemy ekstrakty premium, w których oznaczamy oraz izolujemy cenne substancje oddziaływujące terapeutycznie na organizm człowieka. Mieszamy te substancje, ustalając ich działanie przy określonym dawkowaniu, otrzymując innowacyjne suplementy diety oraz żywność funkcjonalną. Nasze produkty testują i oceniają entuzjaści, suplementoholicy (rygorystyczny feedback), środowiska naukowe oraz my właściciele, nasze rodziny i pracownicy, których fascynacja zdrowym stylem życia, odkrywaniem tajemnic drzemiących w roślinach, potrzebami obecnych czasów, przerodziła się w sposób na życie. Co najważniejsze zarówno badania, jak i produkcja docelowa odbywa się w naszym laboratorium, którego działanie opieramy o zasadę bezkompromisowej jakości wynikającej z wiedzy i nauki.

Brassinosteroidy

Grupa sterydowych hormonów roślinnych. Hormony te odpowiadają głównie za wydłużenie łodygi, stymulują podziały komórkowe oraz ochronę roślin przed stresem środowiskowym. Wydajność pozyskiwania brassinsteroidów jest bardzo niska, dlatego w naszym Centrum Badawczo Rozwojowym Supercritical Fluid Extraction (CBRSFE) podjęliśmy się wspólnie z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu opracowania technologii pozyskiwania tych sterydów w oparciu o ekstrakcję nadkrytycznym dwutlenkiem węgla, oznaczania, izolacji oraz optymalizacji produkcji. Wytypowaliśmy grupę roślin, których elementy po odpowiednim przygotowaniu zostaną poddane próbom ekstrakcji w określonych warunkach oraz analizom.

Genezę ww. prac badawczych stanowi tzw „Europejski zielony ład” w wyniki którego rynek środków ochrony roślin jest coraz uboższy o chemiczne składniki preparatów stosowanych w uprawie. Z jednej strony wdrażane ograniczenia pośrednio wpływają na zmniejszenie degradacji środowiska z drugiej zaś bezpośrednio uderzają w producentów nawozów i środków ochrony roślin. Wychodząc naprzeciw rynkowi realizujemy zarysowany plan badawczy. Do końca 2022 r. planujemy określone rezultaty prac badawczych – gotowe, w odpowiedniej formulacji i stężeniu substraty do produkcji środków ochrony roślin.

Zainteresowanych inwestorów lub nowatorskie know how w zakresie pozyskiwania brassinosteroidów zapraszamy do kontaktu.