Darmowa dostawa od 450 zł

Healthy Liver – zdrowa wątroba

Działanie

Wykazuje silne działanie przeciwzapalne, przeciwutleniające i przeciwbakteryjne, działa ochronnie na komórki wątroby, zabezpiecza wątrobę przed szkodliwymi substancjami np. niektórymi lekami czy etanolem. Polecany dla osób cierpiących na cukrzycę insulinooporną, marskość wątroby czy zapalenie wątroby typu C (HCV).

Sposób użycia

Do spożycia wyłącznie na zimno. Wyrazistość i intensywność smaku wynika z dużej zawartości prozdrowotnych substancji.

Zalecane dzienne spożycie

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia, niezbędna do prawidłowego działania produktu 3 x 11 kropli. Pierwsze efekty można zauważyć już po dwóch tygodniach stosowania.

Skład

ekstrakt z oregano (Origanum vulgare, L.), olej z konopi siewnej (Cannabis sativa L.), olej z ostropestu (Sylibum marianum, L.)

Objętość

100 ml wystarcza na 90 dni (trzy miesiące) stosowania/ 30 ml wystarcza na 30 dni (1 miesiąc) stosowania
Wszystkie składniki zostały pozyskane z surowców najwyższej jakości, od sprawdzonych dostawców, metodą ekstrakcji dwutlenkiem węgla w stanie nadkrytycznym SFECO2

139.00 369.00 

Suplementy na wątrobę jako uzupełnienie codziennej diety

Wątroba to ważny narząd w organizmie człowieka. Odpowiada za detoksykację, uczestniczy w procesach metabolicznych, magazynuje ważne życiowo substancje. To oczywiście nie wszystko. Pełni naprawdę wiele funkcji, a przede wszystkim ma zdolności do samoregulacji. Jednak szeroki zestaw procesów, w których bierze udział, może prowadzić do powstawania różnych objawów, gdy toczy się w niej stan zapalny lub choroba. Dlatego wsparciem dla tego narządu są często suplementy diety na wątrobę, które mogą przyczyniać się do usprawniania poszczególnych funkcji i działania narządu. Codzienna dieta bogata w składniki odżywcze to oczywiście podstawa do właściwej regeneracji, jednak dobrze skomponowane suplementy na wątrobę mogą dostarczać organizmowi dodatkowych substancji wspierających komórki narządu.

Jak mogą działać suplementy na wątrobę?

Naturalne zioła i oleje są najbardziej cenionymi substancjami w różnego rodzaju preparatach. Odpowiednio skomponowane i pozyskane mogą mieć działanie wspierające różne układy w organizmie człowieka, a także przypuszczalnie niwelujące dolegliwości bólowe. Suplementy wspomagające wątrobę mogą zawierać kompozycje naturalnych ziół, takich jak oregano, a także innych substancji, np. oleju z ostropestu plamistego oraz fitokannabinoidów. Tak jest w przypadku preparatu Healthy Liver z naszej oferty. Kompozycja tych składników sprawia, że produkt przypuszczalnie działa oczyszczająco, wspierająco m.in. przy procesach regeneracyjnych, jak i regulująco, np. w zakresie metabolizowania tłuszczów.

Suplementy na wątrobę Healthy Liver za sprawą odpowiednio pozyskiwanych komponentów oraz idealnie dobranych dawek, mogą przyczyniać się do wspierania wydzielania żółci, utrzymywania odpowiedniego poziomu lipidów i regenerowania się komórek wątroby. Wspomniany preparat jest ukierunkowany na wsparcie tego narządu, lecz może przypuszczalnie działać korzystnie na cały organizm. Usprawniając metabolizm, może pomóc w odchudzaniu. Healthy Liver znany jest jako suplement na wątrobę i odchudzanie.

>Suplementy na wątrobę — kompozycje naturalnych składników

W składzie preparatu Healthy Liver znajdują się kompozycje naturalnych ekstraktów. Co ważne, zostały one pozyskane najlepszą metodą ekstrakcji dwutlenku węgla w stanie nadkrycznym. Sprawia to, że produkt ma formę olejków o wyrazistym smaku. Aplikację preparatu ułatwia pipeta dołączona do opakowania. By zachować właściwości, preparat jest umieszczony w szklanej buteleczce o ciemnym zabarwieniu.

Prezentowany w naszej ofercie suplement na wątrobę i odchudzanie może być uzupełnieniem zdrowej i zbilansowanej diety, a także dodatkiem do podjętego leczenia w przypadku problemów z wątrobą. Zwykle sięgają po niego osoby, które na co dzień odczuwają dolegliwości ze strony układu trawiennego, czują się ociężałe, a także doświadczają innych objawów chorego narządu. Preparaty tego typu przypuszczalnie przynoszą wiele dobrego, lecz ich stosowanie należy uzgodnić z lekarzem. Bardzo ważne jest, by przyjmując suplementy na wątrobę, przestrzegać zalecanej dawki produktu.

Problemy z niestrawnością a suplementy na wątrobę

Osoby zmagające się z różnymi dolegliwościami trawiennymi mogą zastanawiać się, jakie suplementy na wątrobę będą najlepszym wsparciem w wyciszeniu dolegliwości. Prezentowany w naszym asortymencie  Healthy Liver to jeden z suplementów, którego skład opiera się na naturalnych komponentach, witaminach, kwasach tłuszczowych omega-3 i omega-6, które są potrzebne organizmowi człowieka.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

1-5 of 32 recenzje
  1. Wszystko na 5. Polecam!!!

  2. Wszystko wporządku zgodnie z opisem, wysyłka szybko dotarła

  3. Świetny produkt! Działa bardzo szybko! Mam lepszy humor i “wyostrzyły” mi się sny.
    Pamiętam każdy sen po nocy.
    Jest to produkt warty codziennej suplementacji.

  4. Jestem bardzo zadowolona, wróciła jasność mysli

  5. Produkt ok pomaga

Zobacz inne produkty

Magic Health Food

Magic Health Food (MHF) to projekt badawczy, który realizowany jest w naszym Centrum Badawczo Rozwojowym Supercritical Fluid Extraction od lutego 2021 r. Prowadzimy prace badawcze w zakresie przetwórstwa surowców roślinnych w oparciu o technologię ekstrakcji nadkrytycznym dwutlenkiem węgla, technologię o której zaletach piszemy na stronie https://extracthome.pl/uslugi-ekstrakcji-sfe/. W rezultacie uzyskujemy ekstrakty premium, w których oznaczamy oraz izolujemy cenne substancje oddziaływujące terapeutycznie na organizm człowieka. Mieszamy te substancje, ustalając ich działanie przy określonym dawkowaniu, otrzymując innowacyjne suplementy diety oraz żywność funkcjonalną. Nasze produkty testują i oceniają entuzjaści, suplementoholicy (rygorystyczny feedback), środowiska naukowe oraz my właściciele, nasze rodziny i pracownicy, których fascynacja zdrowym stylem życia, odkrywaniem tajemnic drzemiących w roślinach, potrzebami obecnych czasów, przerodziła się w sposób na życie. Co najważniejsze zarówno badania, jak i produkcja docelowa odbywa się w naszym laboratorium, którego działanie opieramy o zasadę bezkompromisowej jakości wynikającej z wiedzy i nauki.

Brassinosteroidy

Grupa sterydowych hormonów roślinnych. Hormony te odpowiadają głównie za wydłużenie łodygi, stymulują podziały komórkowe oraz ochronę roślin przed stresem środowiskowym. Wydajność pozyskiwania brassinsteroidów jest bardzo niska, dlatego w naszym Centrum Badawczo Rozwojowym Supercritical Fluid Extraction (CBRSFE) podjęliśmy się wspólnie z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu opracowania technologii pozyskiwania tych sterydów w oparciu o ekstrakcję nadkrytycznym dwutlenkiem węgla, oznaczania, izolacji oraz optymalizacji produkcji. Wytypowaliśmy grupę roślin, których elementy po odpowiednim przygotowaniu zostaną poddane próbom ekstrakcji w określonych warunkach oraz analizom.

Genezę ww. prac badawczych stanowi tzw „Europejski zielony ład” w wyniki którego rynek środków ochrony roślin jest coraz uboższy o chemiczne składniki preparatów stosowanych w uprawie. Z jednej strony wdrażane ograniczenia pośrednio wpływają na zmniejszenie degradacji środowiska z drugiej zaś bezpośrednio uderzają w producentów nawozów i środków ochrony roślin. Wychodząc naprzeciw rynkowi realizujemy zarysowany plan badawczy. Do końca 2022 r. planujemy określone rezultaty prac badawczych – gotowe, w odpowiedniej formulacji i stężeniu substraty do produkcji środków ochrony roślin.

Zainteresowanych inwestorów lub nowatorskie know how w zakresie pozyskiwania brassinosteroidów zapraszamy do kontaktu.