Darmowa dostawa od 450 zł

Suplementy na wątrobę – Healthy Liver

Działanie

Wykazuje silne działanie przeciwzapalne, przeciwutleniające i przeciwbakteryjne, działa ochronnie na komórki wątroby, zabezpiecza wątrobę przed szkodliwymi substancjami np. niektórymi lekami czy etanolem. Polecany dla osób cierpiących na cukrzycę insulinooporną, marskość wątroby czy zapalenie wątroby typu C (HCV).

Sposób użycia

Do spożycia wyłącznie na zimno. Wyrazistość i intensywność smaku wynika z dużej zawartości prozdrowotnych substancji.

Zalecane dzienne spożycie

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia, niezbędna do prawidłowego działania produktu 3 x 11 kropli. Pierwsze efekty można zauważyć już po dwóch tygodniach stosowania.

Skład

ekstrakt z oregano (Origanum vulgare, L.), olej z konopi siewnej (Cannabis sativa L.), olej z ostropestu (Sylibum marianum, L.)

Objętość

100 ml wystarcza na 90 dni (trzy miesiące) stosowania/ 30 ml wystarcza na 30 dni (1 miesiąc) stosowania
Wszystkie składniki zostały pozyskane z surowców najwyższej jakości, od sprawdzonych dostawców, metodą ekstrakcji dwutlenkiem węgla w stanie nadkrytycznym SFECO2

139.00 369.00 

Poprzednia najniższa cena: 139.00 .

Suplementy na wątrobę jako uzupełnienie codziennej diety

Wątroba to ważny narząd w organizmie człowieka. Odpowiada za detoksykację, uczestniczy w procesach metabolicznych, magazynuje ważne życiowo substancje. To oczywiście nie wszystko. Pełni naprawdę wiele funkcji, a przede wszystkim ma zdolności do samoregulacji. Jednak szeroki zestaw procesów, w których bierze udział, może prowadzić do powstawania różnych objawów, gdy toczy się w niej stan zapalny lub choroba. Dlatego wsparciem dla tego narządu są często suplementy diety na wątrobę, które mogą przyczyniać się do usprawniania poszczególnych funkcji i działania narządu. Codzienna dieta bogata w składniki odżywcze to oczywiście podstawa do właściwej regeneracji, jednak dobrze skomponowane suplementy na wątrobę mogą dostarczać organizmowi dodatkowych substancji wspierających komórki narządu.

Jak mogą działać suplementy na wątrobę?

Naturalne zioła i oleje są najbardziej cenionymi substancjami w różnego rodzaju preparatach. Odpowiednio skomponowane i pozyskane mogą mieć działanie wspierające różne układy w organizmie człowieka, a także przypuszczalnie niwelujące dolegliwości bólowe. Suplementy wspomagające wątrobę mogą zawierać kompozycje naturalnych ziół, takich jak oregano, a także innych substancji, np. oleju z ostropestu plamistego oraz fitokannabinoidów. Tak jest w przypadku preparatu Healthy Liver z naszej oferty. Kompozycja tych składników sprawia, że produkt przypuszczalnie działa oczyszczająco, wspierająco m.in. przy procesach regeneracyjnych, jak i regulująco, np. w zakresie metabolizowania tłuszczów.

Suplementy na wątrobę Healthy Liver za sprawą odpowiednio pozyskiwanych komponentów oraz idealnie dobranych dawek, mogą przyczyniać się do wspierania wydzielania żółci, utrzymywania odpowiedniego poziomu lipidów i regenerowania się komórek wątroby. Wspomniany preparat jest ukierunkowany na wsparcie tego narządu, lecz może przypuszczalnie działać korzystnie na cały organizm. Usprawniając metabolizm, może pomóc w odchudzaniu. Healthy Liver znany jest jako suplement na wątrobę i odchudzanie.

>Suplementy na wątrobę — kompozycje naturalnych składników

W składzie preparatu Healthy Liver znajdują się kompozycje naturalnych ekstraktów. Co ważne, zostały one pozyskane najlepszą metodą ekstrakcji dwutlenku węgla w stanie nadkrycznym. Sprawia to, że produkt ma formę olejków o wyrazistym smaku. Aplikację preparatu ułatwia pipeta dołączona do opakowania. By zachować właściwości, preparat jest umieszczony w szklanej buteleczce o ciemnym zabarwieniu.

Prezentowany w naszej ofercie suplement na wątrobę i odchudzanie może być uzupełnieniem zdrowej i zbilansowanej diety, a także dodatkiem do podjętego leczenia w przypadku problemów z wątrobą. Zwykle sięgają po niego osoby, które na co dzień odczuwają dolegliwości ze strony układu trawiennego, czują się ociężałe, a także doświadczają innych objawów chorego narządu. Preparaty tego typu przypuszczalnie przynoszą wiele dobrego, lecz ich stosowanie należy uzgodnić z lekarzem. Bardzo ważne jest, by przyjmując suplementy na wątrobę, przestrzegać zalecanej dawki produktu.

Problemy z niestrawnością a suplementy na wątrobę

Osoby zmagające się z różnymi dolegliwościami trawiennymi mogą zastanawiać się, jakie suplementy na wątrobę będą najlepszym wsparciem w wyciszeniu dolegliwości. Prezentowany w naszym asortymencie  Healthy Liver to jeden z suplementów, którego skład opiera się na naturalnych komponentach, witaminach, kwasach tłuszczowych omega-3 i omega-6, które są potrzebne organizmowi człowieka.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

1-5 of 22 recenzje
 1. Dobra koncentracja, choć ilość w stosunku do ceny jest moim zdaniem za mała, czuję że powinna być wyższa. Standardowa daje odrobinę więcej energii w dzień, a dla nocnej zmiany gwarantuję, że spożycie wieczorem spowoduje że nie opadniemy w nocy z sił.

 2. Soplowka jest bardzo pomocnym grzybem, ale cena zdecydowanie za wysoka.

 3. Jestem bardzo zadowolona z produktu może moja córka zacznie mówić?

 4. Bardzo dobry produkt, zużywam już chyba piątą strzykawkę, osobiście polecam zażywać rano

 5. Około 5 lat temu neurolog zdiagnozował u mnie chorobę Parkinsona ( inny spec określił to , jako powikłania po półpaścu). Nastąpiły lata poszukiwań, w których ocierałam się z reguły o naciągaczy obiecujących złote góry za całkiem niemałe pieniądze. Polecany neurolog okazał się tylko i wyłącznie wypisywaczem recept, bez żadnej ciekawości co do szukania przyczyny tego stanu rzeczy. Dlatego zdecydowałam się zostawić opinię, bo jak pomogę chociaż tylko jednej osobie , to i tak będę szczęśliwa. Wymienię zatem dolegliwości, jakie miałam przed zakupem soplówki jeżowatej ( ekstrakt i proszek) : zaburzenia ruchu, zaburzenia mowy, zawroty głowy, drżączka, zaparcia, zmęczenie. Jestem po tygodniu spożywania ( zmiany rozpoczęły się od pierwszego dnia).
  1/ zawroty głowy całkowicie ustąpiły
  2/ zaparcia całkowicie ustąpiły ( miałam wypróżnienia jeden raz w tygodniu, w niewielkiej ilości, teraz mam 2-3 razy dziennie w normalnej ilości)
  3/ zaburzenia mowy ustąpiły częściowo, potrafie już sklecić zdanie, często zapamiętać je i powtórzyć, mój głos jest słyszalny, a był bezgłośny.
  4/ zaburzenia ruchu są słabsze, występują tylko w momencie, kiedy organizm domaga się “karmienia lekami” (biorę Medopar 3x dz), zmalało generalnie do 1x dz
  5/ drżączka zmalała w porównywalnej wielkości jak zaburzenia ruchu.
  6/zmęczenie ustąpiło na tyle, że mogę coś zrobić, nie leżeć całymi dniami

Zobacz inne produkty

Magic Health Food

Magic Health Food (MHF) to projekt badawczy, który realizowany jest w naszym Centrum Badawczo Rozwojowym Supercritical Fluid Extraction od lutego 2021 r. Prowadzimy prace badawcze w zakresie przetwórstwa surowców roślinnych w oparciu o technologię ekstrakcji nadkrytycznym dwutlenkiem węgla, technologię o której zaletach piszemy na stronie https://extracthome.pl/uslugi-ekstrakcji-sfe/. W rezultacie uzyskujemy ekstrakty premium, w których oznaczamy oraz izolujemy cenne substancje oddziaływujące terapeutycznie na organizm człowieka. Mieszamy te substancje, ustalając ich działanie przy określonym dawkowaniu, otrzymując innowacyjne suplementy diety oraz żywność funkcjonalną. Nasze produkty testują i oceniają entuzjaści, suplementoholicy (rygorystyczny feedback), środowiska naukowe oraz my właściciele, nasze rodziny i pracownicy, których fascynacja zdrowym stylem życia, odkrywaniem tajemnic drzemiących w roślinach, potrzebami obecnych czasów, przerodziła się w sposób na życie. Co najważniejsze zarówno badania, jak i produkcja docelowa odbywa się w naszym laboratorium, którego działanie opieramy o zasadę bezkompromisowej jakości wynikającej z wiedzy i nauki.

Brassinosteroidy

Grupa sterydowych hormonów roślinnych. Hormony te odpowiadają głównie za wydłużenie łodygi, stymulują podziały komórkowe oraz ochronę roślin przed stresem środowiskowym. Wydajność pozyskiwania brassinsteroidów jest bardzo niska, dlatego w naszym Centrum Badawczo Rozwojowym Supercritical Fluid Extraction (CBRSFE) podjęliśmy się wspólnie z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu opracowania technologii pozyskiwania tych sterydów w oparciu o ekstrakcję nadkrytycznym dwutlenkiem węgla, oznaczania, izolacji oraz optymalizacji produkcji. Wytypowaliśmy grupę roślin, których elementy po odpowiednim przygotowaniu zostaną poddane próbom ekstrakcji w określonych warunkach oraz analizom.

Genezę ww. prac badawczych stanowi tzw „Europejski zielony ład” w wyniki którego rynek środków ochrony roślin jest coraz uboższy o chemiczne składniki preparatów stosowanych w uprawie. Z jednej strony wdrażane ograniczenia pośrednio wpływają na zmniejszenie degradacji środowiska z drugiej zaś bezpośrednio uderzają w producentów nawozów i środków ochrony roślin. Wychodząc naprzeciw rynkowi realizujemy zarysowany plan badawczy. Do końca 2022 r. planujemy określone rezultaty prac badawczych – gotowe, w odpowiedniej formulacji i stężeniu substraty do produkcji środków ochrony roślin.

Zainteresowanych inwestorów lub nowatorskie know how w zakresie pozyskiwania brassinosteroidów zapraszamy do kontaktu.