Darmowa dostawa od 450 zł

Olej z wiesiołka do picia

Zastosowanie:

Wewnętrznie, do spożycia – wyłącznie na zimno, np. do sałatek, łagodzi dyskomfort podczas PMS, łagodzi objawy GMS, łagodzi reumatoidalne zapalenie stawów, czytaj dalej..

Zewnętrznie, na skórę i włosy – miejscowo na zmienione miejsce lub 2-3 krople do kremu na noc, reguluje zaburzenia hormonalne (omega 6), zmniejsza objawy łuszczycy, wspiera zdrowie skóry, rozjaśnia skórę, zmniejsza przebarwienia (redukuje ciemne plamy), łagodzi objawy egzemy, czytaj dalej..

Sposób użycia/dawkowanie, sprawdź dawkowanie oleju z wiesiołka

Dlaczego warto wybrać NASZ olej z wiesiołka, sprawdź dlaczego warto

Wartości odżywcze, sprawdź wartości odżywcze oleju z wiesiołka

Inne, ważne informacje, zapoznaj się..

Specyfikacja [PDF]

85.00 160.00 

Olej z wiesiołka do picia na wiele dolegliwości

W dobie tak bardzo rozwiniętego przemysłu farmaceutycznego możemy znaleźć bardzo wiele suplementów, które mogą być pomocne w różnych dolegliwościach. Szukamy produktów, które wspomogą nasz organizm, ale jednocześnie będą jak najbardziej naturalne i ekologiczne. Jednym z takich, będących potencjalnym wsparciem np. w niedoborze kwasu omega-6 lub w dolegliwościach skórnych, takich jak atopowe zapalenie skóry, trądzik i łuszczyca, jest olej z wiesiołka.

Poszukiwanie produktów wspomagających nas w różnych dolegliwościach sprawiło, że jesteśmy bardziej świadomi tego, co i w jaki sposób powstaje i jakie ma działanie. Produkowany w naszej firmie olej z wiesiołka do picia może mieć pozytywny wpływ na organizm człowieka. Mówi się o jego przypuszczalnym działaniu na choroby, takie jak reumatoidalne zapalenie stawów, łuszczyca lub PMS — zespół napięcia przedmiesiączkowego. Może też łagodzić skutki menopauzy, zmniejszać przebarwienia czy trądzik.

Kiedy zwykle stosuje się olej z wiesiołka do picia?

Stosowanie oleju z wiesiołka może wspomagać osoby z kilkoma problemami skórnymi. Najważniejsze z nich to AZS, czyli atopowe zapalenie skóry, które objawia się suchością, swędzeniem, zaczerwieniami i łuszcząca się skórą. Kolejną chorobą w przebiegu, której potencjalnym wsparciem może być olej z wiesiołka do picia, jest łuszczyca. To choroba autoimmunologiczna, której objawem jest sucha, łuszczącą się skóra i uczucie bólu. Następna choroba, na którą może mieć wpływ olej z wiesiołka to reumatoidalne zapalenie stawów. Osoby cierpiące na dolegliwości związane z tą chorobą mają szansę odczuć większą mobilność poranną, mniejszy obrzęk stóp i dłoni oraz zmniejszone dolegliwości bólowe.

Olej z wiesiołka do picia może mieć szerokie zastosowanie, należy jednak pamiętać, że jest to suplement diety, mogący pozytywnie wpływać na organizm człowieka, ale nie może stanowić podstawy leczenia czy też odżywiania.

Jak najlepiej wprowadzić olej z wiesiołka do picia?

Najprostszą formą suplementacji oleju z wiesiołka jest dodawanie go do potraw czy też sałatek. Można go spożywać tylko na zimno i w takich samych warunkach przechowywać zarówno przed otwarciem, jak i już po. Olej z wiesiołka, może być również stosowany zewnętrznie. Możliwe pozytywne działanie w postaci np.: blednięcia blizn czy też złagodzenia egzemy podczas stosowania zewnętrznego to wartość dodana do wszystkich innych ewentualnych efektów zażywania tego suplementu. Olej podobno ma pozytywny wpływ na skórę trądzikową, ponieważ wspomaga regulowanie pracy hormonów.

Należy pamiętać, że olej z wiesiołka do picia musi być przechowywany w lodówce. Przydatność do spożycia tego produktu to 12 miesięcy od daty produkcji. Należy pilnować przydatności, by produkt spożywać tylko w terminie, by nie miał szans stracić swoich potencjalnych właściwości.

Olej z wiesiołka — od czego zależy cena?

Cena naszych produktów uzależniona jest od wielu czynników. Ma na to wpływ na przykład przebieg produkcji, pakowanie czy przechowywanie takich produktów jak olej z wiesiołka. Cena składa się z kilku elementów takich jak np.: wielkość opakowania. Nasz produkt występuje w dwóch wariantach 100 oraz 250 ml. Kolejnym elementem wyceny jest sposób produkcji. Nasz olej z wiesiołka powstaje w procesie technologicznym, który nazywa się ekstrakcją nadkrytyczną CO2 i jest to technologia polegająca na użyciu dwutlenku węgla podczas produkcji. Dzięki temu nasze oleje zachowują wszystkie najważniejsze pierwiastki przy jednoczesnym uzyskaniu najwyższej czystości, bez produktów ubocznych.

Jako jedyna firma w Polsce spośród produkujących olej z wiesiołka stosujemy technologię ekstrakcji nadkrytycznej. Ten sposób produkcji ma bardzo wiele zalet. CO2 jest tani, a przy tym jest bezwonny, nietoksyczny, niepalny, bez smaku i przyjazny środowisku. Proces produkcyjny przebiega w sposób bezpieczny dla środowiska. Pozyskany podczas produkcji ekstrakt jest bogaty w substancje polarne, czyli np. przeciwutleniacze i niepolarne, czyli tłuszcze, ponadto z uwagi na prowadzenie procesu w niskich temperaturach nie powstają w nim produkty uboczne i olej nie wymaga dalszej obróbki.

Gdzie kupić olej z wiesiołka do picia?

Olej z wiesiołka to produkt wymagający specjalnego traktowania, zarówno na etapie produkcji, jak i przechowywania. Wybierając miejsce zakupu, warto zwrócić uwagę np.: na sposób produkcji czy też jakość użytych surowców. Podczas pozyskiwania oleju z wiesiołka, w naszej firmie  przywiązujemy ogromną wagę do jakości procesu produkcyjnego i jego prawidłowego przebiegu. Nasz olej z wiesiołka do picia powstaje tylko z najwyższej jakości surowca, ponieważ zakładamy, że pozytywne działanie może dać tylko prawidłowo przeprowadzone pozyskiwanie.

Olej z wiesiołka do picia czy warto spróbować? Każdy naturalny produkt warto przetestować, a tym bardziej, jeśli ma tak wiele możliwych pozytywnych oddziaływać. Możesz przekonać się na własnej skórze, czy i jak na Ciebie zadziała ten suplement w szczególności, jeśli szukasz naturalnego wsparcia.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

1-5 of 26 recenzji
  1. Szybka dostawa, dobry produkt polskiej firmy, POLECAM!

  2. Po 1-2 tygodniach widać pozytywne efekty.

  3. Działa! Lepsza koncentracja i szybkość działania.

Zobacz inne produkty

Magic Health Food

Magic Health Food (MHF) to projekt badawczy, który realizowany jest w naszym Centrum Badawczo Rozwojowym Supercritical Fluid Extraction od lutego 2021 r. Prowadzimy prace badawcze w zakresie przetwórstwa surowców roślinnych w oparciu o technologię ekstrakcji nadkrytycznym dwutlenkiem węgla, technologię o której zaletach piszemy na stronie https://extracthome.pl/uslugi-ekstrakcji-sfe/. W rezultacie uzyskujemy ekstrakty premium, w których oznaczamy oraz izolujemy cenne substancje oddziaływujące terapeutycznie na organizm człowieka. Mieszamy te substancje, ustalając ich działanie przy określonym dawkowaniu, otrzymując innowacyjne suplementy diety oraz żywność funkcjonalną. Nasze produkty testują i oceniają entuzjaści, suplementoholicy (rygorystyczny feedback), środowiska naukowe oraz my właściciele, nasze rodziny i pracownicy, których fascynacja zdrowym stylem życia, odkrywaniem tajemnic drzemiących w roślinach, potrzebami obecnych czasów, przerodziła się w sposób na życie. Co najważniejsze zarówno badania, jak i produkcja docelowa odbywa się w naszym laboratorium, którego działanie opieramy o zasadę bezkompromisowej jakości wynikającej z wiedzy i nauki.

Brassinosteroidy

Grupa sterydowych hormonów roślinnych. Hormony te odpowiadają głównie za wydłużenie łodygi, stymulują podziały komórkowe oraz ochronę roślin przed stresem środowiskowym. Wydajność pozyskiwania brassinsteroidów jest bardzo niska, dlatego w naszym Centrum Badawczo Rozwojowym Supercritical Fluid Extraction (CBRSFE) podjęliśmy się wspólnie z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu opracowania technologii pozyskiwania tych sterydów w oparciu o ekstrakcję nadkrytycznym dwutlenkiem węgla, oznaczania, izolacji oraz optymalizacji produkcji. Wytypowaliśmy grupę roślin, których elementy po odpowiednim przygotowaniu zostaną poddane próbom ekstrakcji w określonych warunkach oraz analizom.

Genezę ww. prac badawczych stanowi tzw „Europejski zielony ład” w wyniki którego rynek środków ochrony roślin jest coraz uboższy o chemiczne składniki preparatów stosowanych w uprawie. Z jednej strony wdrażane ograniczenia pośrednio wpływają na zmniejszenie degradacji środowiska z drugiej zaś bezpośrednio uderzają w producentów nawozów i środków ochrony roślin. Wychodząc naprzeciw rynkowi realizujemy zarysowany plan badawczy. Do końca 2022 r. planujemy określone rezultaty prac badawczych – gotowe, w odpowiedniej formulacji i stężeniu substraty do produkcji środków ochrony roślin.

Zainteresowanych inwestorów lub nowatorskie know how w zakresie pozyskiwania brassinosteroidów zapraszamy do kontaktu.