Darmowa dostawa od 450 zł

Suplementy na regulację glukozy – Body Balance

Działanie

Reguluje poziom glukozy i cholesterolu we krwi, reguluje apetyt, zwiększa wrażliwość organizmu na insulinę, ochrania układ pokarmowy, wspomaga leczenie wrzodów żołądka; usprawnia krążenie krwi i przeciwdziała nadciśnieniu. Dzięki zawartości ekstraktu z soplówki jeżowatej wpływa pozytywnie na układ nerwowy, poprawia pamięć i koncentrację.

Sposób użycia

Do spożycia wyłącznie na zimno. Wyrazistość i intensywność smaku wynika z dużej zawartości prozdrowotnych substancji.

Zalecane dzienne spożycie

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia, niezbędna do prawidłowego działania produktu 3 x 11 kropli. Pierwsze efekty można zauważyć już po dwóch tygodniach stosowania.

Skład

ekstrakt z soplówki jeżowatej (ang. Lion’s mane, Hericium erinaceus, L.), olej z konopi siewnej (Cannabis sativa, L.), olej z czarnuszki siewnej (Nigella sativa, L.)

Objętość

100 ml wystarcza na 90 dni (trzy miesiące) stosowania/ 30 ml wystarcza na 30 dni (1 miesiąc) stosowania
  Wszystkie składniki zostały pozyskane z surowców najwyższej jakości, od sprawdzonych dostawców, metodą ekstrakcji dwutlenkiem węgla w stanie nadkrytycznym SFECO2 Sprawozdanie z badań soplówki jeżowatej

169.00 469.00 

Poprzednia najniższa cena: 169.00 .

Regulacja poziomu glukozy we krwi z pomocą naturalnych suplementów

Jeśli zmagasz się z podwyższonym poziomem cukru i insuliny, to musisz wiedzieć, że taki stan może być niebezpieczny dla zdrowia. Jednocześnie źle wpływa na Twoje samopoczucie i ogólną kondycję. Dlatego w takiej sytuacji regulacja poziomu glukozy we krwi jest bardzo ważna. Podstawą przy zaburzeniach gospodarski cukrowo-insulinowej będzie zawsze odpowiednio zbilansowana dieta, często z niskim indeksem glikemicznym. Lecz to oczywiście nie wszystko. Dużym wsparciem może okazać się wprowadzenie do codziennej rutyny także suplementacji.

Zastanawiasz się, co reguluje poziom cukru we krwi? Na taki stan organizmu może korzystnie wpływać szereg naturalnych składników, takich jak olej z czarnuszki, soplówka jeżowata, jak i kannabidiol. Wszystkie te produkty zawiera Body Balance — suplement z oferty naszego sklepu. W połączeniu ze zdrową dietą może okazać się odpowiedzią na pytanie, jak regulować poziom cukru we krwi. Spora dawka naturalnych ekstraktów zamknięta w formie oleju przypuszczalnie stanie się pomocą przy dolegliwościach wynikających z wysokiego poziom cukru lub insuliny.

Skuteczna regulacja poziomu glukozy we krwi — wsparcie codziennej diety

Cukrzycy, jak i osoby mające insulinooporność w pierwszej kolejności zawsze potrzebują pomocy lekarza, by unormować swoje wyniki krwi. Najczęściej pacjenci, oprócz zaleceń zdrowego stylu życia w formie aktywności fizycznej i diety bogatej w składniki odżywcze, mają dostarczać organizmowi odpowiednią dawkę witamin i minerałów, jak i zdrowych tłuszczy omega-3 i omega-6. Uzupełniającą dietę dawkę tych witamin oraz innych składników naturalnych, mogących pozytywnie wpływać na organizm, zawiera suplement Body Balance. Regulacja poziomu cukru we krwi to proces, który ma przebiegać poprzez zmianę nawyków żywieniowych, natomiast jego dopełnieniem jest dobrze dopasowana suplementacja.

Body Balance to kompozycja ekstraktów pozyskiwanych metodą ekstrakcji dwutlenku węgla w stanie nadkrytycznym. W procesie produkcji wykorzystywane są składniki, pochodzące od zaufanych dostawców. W ramach potwierdzenia jakości udostępniamy sprawozdanie z badań, które udowadnia najlepszą jakość uzyskanych komponentów. Jeśli rozważasz, co reguluje poziom cukru we krwi, suplement Body Balance może być jednym z takich preparatów. Konsystencja olejku sprawia, że jego przyjmowanie jest łatwe. Wystarczy dodać krople do posiłku lub stosować bezpośrednio na język.

Regulacja poziomu glukozy we krwi z wykorzystaniem produktów dla cukrzyków

Jak regulować poziom cukru we krwi? Kluczem do dobrego samopoczucia i poprawy wyników jest odpowiednio zbilansowana dieta, jak i właściwie dopasowane suplementy. Body Balance może stanowić wsparcie w łagodzeniu dolegliwości związanych z zaburzeniami gospodarki cukrowo-insulinowej. Olej z czarnuszki, który znajduje się w składzie, jest naturalny i może zwiększać wrażliwość komórek na insulinę. Z kolei kannabidiol przypuszczalnie odpowiada za regulację apetytu i jest często stosowany przez osoby walczące z otyłością. Cenne właściwości ma soplówka jeżowata, która potencjalnie pomaga wyciszać stany zapalne w organizmie.

Zestawienie komponentów w Body Balance to połączenie, które oprócz potencjalnego pozytywnego wpływu na regulację poziomu glukozy we krwi, może również wpływać na pracę całego organizmu. Body Balance dostępny jest w naszej ofercie w szklanym pojemniku o ciemnej barwie, co sprawia, że na długo zachowuje swoje właściwości. Opakowanie zawiera pipetę, która ułatwia podawanie. Zanim rozpocznie się kurację, warto skonsultować się z lekarzem. Ważne jest przestrzeganie zalecanego dawkowania.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

 1. Marek Kiepuszewski (zweryfikowany)

 2. Anna Misztal (zweryfikowany)

  Wizualnie ok. Bierę już trzecie lub czwarte opakowanie. Na razie nie mogę stwierdzić, czy działa. Mam zdiagnozowane SLA. Tak więc czekam i nadal, jak na razie będę kupowała ten produkt.

  Soplówka Jeżowata ekstrakt CO2Soplówka Jeżowata ekstrakt CO2

 3. Katarzyna Nowak (zweryfikowany)

  Myślę że to bardzo fajny produkt będę go jeszcze stosować

  Soplówka Jeżowata ekstrakt CO2Soplówka Jeżowata ekstrakt CO2

 4. Jacek Zając (zweryfikowany)

  Po paru dniach podawania soplówki jeżowatej mój 18-letni Syn autystyczny bardzo się wyciszył i prawie przestał się denerwować. Również jego sen stał się idealny; sam zasypia, jest spokojny i zaczął dużo wcześnie chodzić spać. Dla nas soplówka w postaci skoncentrowanej plus w postaci proszku uzupełniająco, to strzał w dziesiątkę, pomimo stosowania wcześniej dużej liczby suplementów, nie było takiej poprawy w funkcjonowaniu Syna. Dziękujemy serdecznie😊🤗

  Soplówka Jeżowata (Lion's Mane) grzyb mielonySoplówka Jeżowata (Lion’s Mane) grzyb mielony

 5. Jacek Zając (zweryfikowany)

  Po paru dniach podawania soplówki jeżowatej mój 18-letni Syn autystyczny bardzo się wyciszył i prawie przestał się denerwować. Również jego sen stał się idealny; sam zasypia, jest spokojny i zaczął dużo wcześnie chodzić spać. Dla nas soplówka w postaci skoncentrowanej plus w postaci proszku uzupełniająco, to strzał w dziesiątkę, pomimo stosowania wcześniej dużej liczby suplementów, nie było takiej poprawy w funkcjonowaniu Syna. Dziękujemy serdecznie😊🤗

  Soplówka Jeżowata ekstrakt CO2Soplówka Jeżowata ekstrakt CO2

Zobacz inne produkty

Magic Health Food

Magic Health Food (MHF) to projekt badawczy, który realizowany jest w naszym Centrum Badawczo Rozwojowym Supercritical Fluid Extraction od lutego 2021 r. Prowadzimy prace badawcze w zakresie przetwórstwa surowców roślinnych w oparciu o technologię ekstrakcji nadkrytycznym dwutlenkiem węgla, technologię o której zaletach piszemy na stronie https://extracthome.pl/uslugi-ekstrakcji-sfe/. W rezultacie uzyskujemy ekstrakty premium, w których oznaczamy oraz izolujemy cenne substancje oddziaływujące terapeutycznie na organizm człowieka. Mieszamy te substancje, ustalając ich działanie przy określonym dawkowaniu, otrzymując innowacyjne suplementy diety oraz żywność funkcjonalną. Nasze produkty testują i oceniają entuzjaści, suplementoholicy (rygorystyczny feedback), środowiska naukowe oraz my właściciele, nasze rodziny i pracownicy, których fascynacja zdrowym stylem życia, odkrywaniem tajemnic drzemiących w roślinach, potrzebami obecnych czasów, przerodziła się w sposób na życie. Co najważniejsze zarówno badania, jak i produkcja docelowa odbywa się w naszym laboratorium, którego działanie opieramy o zasadę bezkompromisowej jakości wynikającej z wiedzy i nauki.

Brassinosteroidy

Grupa sterydowych hormonów roślinnych. Hormony te odpowiadają głównie za wydłużenie łodygi, stymulują podziały komórkowe oraz ochronę roślin przed stresem środowiskowym. Wydajność pozyskiwania brassinsteroidów jest bardzo niska, dlatego w naszym Centrum Badawczo Rozwojowym Supercritical Fluid Extraction (CBRSFE) podjęliśmy się wspólnie z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu opracowania technologii pozyskiwania tych sterydów w oparciu o ekstrakcję nadkrytycznym dwutlenkiem węgla, oznaczania, izolacji oraz optymalizacji produkcji. Wytypowaliśmy grupę roślin, których elementy po odpowiednim przygotowaniu zostaną poddane próbom ekstrakcji w określonych warunkach oraz analizom.

Genezę ww. prac badawczych stanowi tzw „Europejski zielony ład” w wyniki którego rynek środków ochrony roślin jest coraz uboższy o chemiczne składniki preparatów stosowanych w uprawie. Z jednej strony wdrażane ograniczenia pośrednio wpływają na zmniejszenie degradacji środowiska z drugiej zaś bezpośrednio uderzają w producentów nawozów i środków ochrony roślin. Wychodząc naprzeciw rynkowi realizujemy zarysowany plan badawczy. Do końca 2022 r. planujemy określone rezultaty prac badawczych – gotowe, w odpowiedniej formulacji i stężeniu substraty do produkcji środków ochrony roślin.

Zainteresowanych inwestorów lub nowatorskie know how w zakresie pozyskiwania brassinosteroidów zapraszamy do kontaktu.