Darmowa dostawa od 450 zł

Olej lniany do picia

Zastosowanie:

Wewnętrznie, do spożycia – wyłącznie na zimno, np. do sałatek, reguluje poziom cholesterolu, wspomaga metabolizm oraz pracę układu nerwowego, działa przeciwzapalnie i przeciwnowotworowo, czytaj dalej..

Zewnętrznie, na skórę i włosy – poprawia wygląd skóry i włosów i paznokci, czytaj dalej..

Sposób użycia/dawkowanie, sprawdź dawkowanie oleju lnianego

Dlaczego warto wybrać NASZ olej lniany, sprawdź dlaczego warto

Wartości odżywcze, sprawdź właściwości oleju lnianego

Inne, ważne informacje, zapoznaj się..

Specyfikacja [PDF] Olej lniany promocja obniżka cen niższa cena

42.50 80.00 

Poprzednia najniższa cena: 42.50 .

Olej lniany do picia stworzony z myślą o Tobie

Odpowiednia dieta i aktywność fizyczna to pierwszy krok do długiego życia w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Z biegiem lat niejednokrotnie potrzebna okazuje się również odpowiednia suplementacja i wspomaganie organizmu, by móc jak najdłużej cieszyć się zdrowiem. Właśnie dla celów zdrowotnych powstaje olej lniany. Pozyskiwany jest on z nasion lnu zwyczajnego i przypuszcza się, że ma szerokie spektrum działania np. na układ krwionośny, sercowo-naczyniowy, a nawet na czynność narządów płciowych czy hormony. Jako jedyny producent w kraju do pozyskiwania oleju lnianego stosujemy technologię ekstrakcji nadkrytycznej CO2. Nie dość, że ta technologia jest bezpieczna dla środowiska, to samo CO2, jest tanie, nietoksyczne i zaraz po wodzie stanowi najlepszy i najbardziej ekologiczny rozpuszczalnik.

Olej lniany do picia to produkt stanowiący doskonałe źródło kwasów omeg-3 i omega-6, a wśród wszystkich dostępnych na rynku olejów zawarte w nim proporcje tych dwóch pierwiastków są optymalne dla ludzkiego organizmu.

Jak włączyć do diety olej lniany do picia?

Olej lniany można spożywać w różnej formie, ale zawsze bez obróbki termicznej, ponieważ straci swoje drogocenne właściwości. Najprostszym sposobem na dostarczenie go do organizmu jest przemycenie np.: jako dodatku do sałatek, kanapek czy też innych potraw. Picie go na czczo to również wskazany sposób spożywania, ale każdy ma inne preferencje, więc w ostateczności jest to kwestia indywidualna. Nasz olej lniany do picia może mieć wpływ na tempo pracy jelit i usuwanie mas kałowych z organizmu.

Olej lniany do picia może być również stosowany zewnętrznie na przykład do olejowania włosów na sucho lub na mokro, ale też do pielęgnacji skóry głowy i ciała. Można go stosować do włosów ze skłonnością do przetłuszczania, ponieważ mówi się o jego, możliwym dobroczynnym wpływie na regulację aktywności gruczołów łojowych. Dzięki temu włosy mogą się stać sprężyste, elastyczne, nawilżone i mniej przetłuszczające.

Kiedy zwykle stosuje się olej lniany do picia?

Drogocenne składniki oleju lnianego mogą mieć pozytywny wpływ na poziom cholesterolu w organizmie, wzmacniając prace serca i rozszerzając naczynia krwionośne. Takie działanie może prowadzić do większej wydolności układu krążenia i zmniejszenia ryzyka zatorów. Zastosowanie oleju lnianego w przypadku niedoborów kwasów omega-3 oraz omega-6, ma szanse doprowadzić do zwiększenia koncentracji i poprawy jakości uczenia się. Mówi się również o dobroczynnym działaniu oleju na pracę jelit i tempo przemiany materii.

Olej lniany do picia to produkt o szerokim spektrum zastosowania. Przypuszcza się, że stosowanie go na skórę pozytywnie wpływa na jej nawilżenie i ochronę przed szkodliwymi wolnymi rodnikami poprzez ich neutralizację, dzięki obecności w oleju antyoksydantów. Nasz produkt może okazać się pomocny u osób zagrożonych lub już chorujących na: depresję, choroby układu krążenia, zespół policystycznych jajników, miażdżycę czy też chcących zadbać o układ odpornościowy.

Olej lniany — od czego zależy jego cena?

W naszej firmie produkujemy najwyższej jakości olej lniany. Cena tego produktu to składowa kilku czynników. Pierwszym z nich jest wielkość opakowania, które są dostępne w kilku wariantach. Nie bez znaczenia jest też technologia produkcji, która spełnia najwyższe standardy współczesnego świata. Jako firma dbamy o ekologię, a nowoczesna technologia produkcji przy pomocy ekstrakcji nadkrytycznej CO2 to najwyższy standard, który jako jedyna firma w Polsce stosujemy. Zastosowanie wspomnianego sposobu produkcji ma pozytywny wpływ na środowisko, ponieważ CO2 jest bezwonny, bezbarwny, tani, niepalny i nietoksyczny. Technologia ekstrakcji nadkrytycznej przeprowadzana jest w niskiej temperaturze bez światła i dostępu powietrza, dzięki czemu otrzymujemy olej bez produktów ubocznych oraz z najwrażliwszymi związkami. Po zakończonym procesie produkcji CO2 już nie ma w produkcie.

Gdzie kupić olej lniany i na co zwrócić uwagę?

Jednym z najważniejszych czynników decydujących o jakości jest sposób pozyskiwania  produktu takiego jak olej lniany. Gdzie kupić olej o najwyższej jakości? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na cały proces produkcyjny, technologię i jakość surowca. Len używany do pozyskania nasion nie występuje już w tej chwili naturalnie w przyrodzie. Musi być uprawiany, więc od początku można mieć wpływ na jakość produktu końcowego. Mówi się, że drogocenne składniki pozyskane w procesie produkcji wymagają jeszcze odpowiednich warunków przechowywania i transportu do klienta. Olej lniany do picia produkowany przez naszą firmę musi być przechowywany w lodówce. Zarówno przed otwarciem, jak i już po. Produkcja również jest przeprowadzana w niskich temperaturach, dzięki czemu wszystko, co najważniejsze powinno zostać w gotowym produkcie.

Jeśli zastanawiasz się, czy i gdzie kupić olej lniany do picia, to zwróć uwagę na potencjalne właściwości i ewentualne korzyści zakupu tego produktu w naszym sklepie. Dokładamy wszelkich starań, żeby na każdym etapie obowiązywały najwyższe standardy jakości produkcji.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

1-5 of 22 recenzje
 1. Dobra koncentracja, choć ilość w stosunku do ceny jest moim zdaniem za mała, czuję że powinna być wyższa. Standardowa daje odrobinę więcej energii w dzień, a dla nocnej zmiany gwarantuję, że spożycie wieczorem spowoduje że nie opadniemy w nocy z sił.

 2. Soplowka jest bardzo pomocnym grzybem, ale cena zdecydowanie za wysoka.

 3. Jestem bardzo zadowolona z produktu może moja córka zacznie mówić?

 4. Bardzo dobry produkt, zużywam już chyba piątą strzykawkę, osobiście polecam zażywać rano

 5. Około 5 lat temu neurolog zdiagnozował u mnie chorobę Parkinsona ( inny spec określił to , jako powikłania po półpaścu). Nastąpiły lata poszukiwań, w których ocierałam się z reguły o naciągaczy obiecujących złote góry za całkiem niemałe pieniądze. Polecany neurolog okazał się tylko i wyłącznie wypisywaczem recept, bez żadnej ciekawości co do szukania przyczyny tego stanu rzeczy. Dlatego zdecydowałam się zostawić opinię, bo jak pomogę chociaż tylko jednej osobie , to i tak będę szczęśliwa. Wymienię zatem dolegliwości, jakie miałam przed zakupem soplówki jeżowatej ( ekstrakt i proszek) : zaburzenia ruchu, zaburzenia mowy, zawroty głowy, drżączka, zaparcia, zmęczenie. Jestem po tygodniu spożywania ( zmiany rozpoczęły się od pierwszego dnia).
  1/ zawroty głowy całkowicie ustąpiły
  2/ zaparcia całkowicie ustąpiły ( miałam wypróżnienia jeden raz w tygodniu, w niewielkiej ilości, teraz mam 2-3 razy dziennie w normalnej ilości)
  3/ zaburzenia mowy ustąpiły częściowo, potrafie już sklecić zdanie, często zapamiętać je i powtórzyć, mój głos jest słyszalny, a był bezgłośny.
  4/ zaburzenia ruchu są słabsze, występują tylko w momencie, kiedy organizm domaga się “karmienia lekami” (biorę Medopar 3x dz), zmalało generalnie do 1x dz
  5/ drżączka zmalała w porównywalnej wielkości jak zaburzenia ruchu.
  6/zmęczenie ustąpiło na tyle, że mogę coś zrobić, nie leżeć całymi dniami

Zobacz inne produkty

Magic Health Food

Magic Health Food (MHF) to projekt badawczy, który realizowany jest w naszym Centrum Badawczo Rozwojowym Supercritical Fluid Extraction od lutego 2021 r. Prowadzimy prace badawcze w zakresie przetwórstwa surowców roślinnych w oparciu o technologię ekstrakcji nadkrytycznym dwutlenkiem węgla, technologię o której zaletach piszemy na stronie https://extracthome.pl/uslugi-ekstrakcji-sfe/. W rezultacie uzyskujemy ekstrakty premium, w których oznaczamy oraz izolujemy cenne substancje oddziaływujące terapeutycznie na organizm człowieka. Mieszamy te substancje, ustalając ich działanie przy określonym dawkowaniu, otrzymując innowacyjne suplementy diety oraz żywność funkcjonalną. Nasze produkty testują i oceniają entuzjaści, suplementoholicy (rygorystyczny feedback), środowiska naukowe oraz my właściciele, nasze rodziny i pracownicy, których fascynacja zdrowym stylem życia, odkrywaniem tajemnic drzemiących w roślinach, potrzebami obecnych czasów, przerodziła się w sposób na życie. Co najważniejsze zarówno badania, jak i produkcja docelowa odbywa się w naszym laboratorium, którego działanie opieramy o zasadę bezkompromisowej jakości wynikającej z wiedzy i nauki.

Brassinosteroidy

Grupa sterydowych hormonów roślinnych. Hormony te odpowiadają głównie za wydłużenie łodygi, stymulują podziały komórkowe oraz ochronę roślin przed stresem środowiskowym. Wydajność pozyskiwania brassinsteroidów jest bardzo niska, dlatego w naszym Centrum Badawczo Rozwojowym Supercritical Fluid Extraction (CBRSFE) podjęliśmy się wspólnie z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu opracowania technologii pozyskiwania tych sterydów w oparciu o ekstrakcję nadkrytycznym dwutlenkiem węgla, oznaczania, izolacji oraz optymalizacji produkcji. Wytypowaliśmy grupę roślin, których elementy po odpowiednim przygotowaniu zostaną poddane próbom ekstrakcji w określonych warunkach oraz analizom.

Genezę ww. prac badawczych stanowi tzw „Europejski zielony ład” w wyniki którego rynek środków ochrony roślin jest coraz uboższy o chemiczne składniki preparatów stosowanych w uprawie. Z jednej strony wdrażane ograniczenia pośrednio wpływają na zmniejszenie degradacji środowiska z drugiej zaś bezpośrednio uderzają w producentów nawozów i środków ochrony roślin. Wychodząc naprzeciw rynkowi realizujemy zarysowany plan badawczy. Do końca 2022 r. planujemy określone rezultaty prac badawczych – gotowe, w odpowiedniej formulacji i stężeniu substraty do produkcji środków ochrony roślin.

Zainteresowanych inwestorów lub nowatorskie know how w zakresie pozyskiwania brassinosteroidów zapraszamy do kontaktu.