Darmowa dostawa od 450 zł

Próbka Beautiful Mind – sprawny umysł i pamięć

Pełna wersja produktu

W związku z licznymi zapytaniami Państwu naprzeciw i wdrażamy próbki naszych produktów, które wystarczą na 2 tygodnie kuracji. Wszystkie próbki są na dwa tygodnie, ponieważ taki jest literaturowy okres nasycenia organizmu suplementem/substancją czynną. Po dwóch tygodniach następuje tzw okres nasycenia substancją czynną i jest to maksymalny czas oczekiwania na odczucie oczekiwanych zmian w organizmie.

60.00 

Suplementy na pamięć i koncentrację mogą być wsparciem codziennej diety

Problemy z pamięcią i koncentracją są tym, co doświadczasz na co dzień? Szybkie tempo życia, a także funkcjonowanie na najwyższych obrotach wpływają na kondycję organizmu oraz ogólne samopoczucie. Schorzenia i choroby obecnego wieku oddziałują między innymi na układ nerwowy, a także pracę mózgu, dlatego trudności z zapamiętywaniem i skupieniem stają się bardzo powszechne. Możesz jednak oddziaływać na pracę poszczególnych układów, dbając o zbilansowane żywienie, jak i zdrowy styl życia. Jego elementem mogą być między innymi naturalne suplementy na pamięć i koncentrację. Jednym z takich jest proponowany przez nas Beautiful Mind. To kompozycja starannie dobranych komponentów zebranych w formie olejku. Specyfika produktu opiera się na zastosowaniu skutecznej metody pozyskiwania składników — ekstrakcji nadkrytycznej dwutlenku węgla, co potwierdzono certyfikatem. Sprawia to, że suplementy na skupienie mogą mieć wiele cennych właściwości.

Jak mogą działać suplementy na pamięć i koncentrację?

Warto mieć na uwadze, że suplementy na pamięć to jedynie forma wsparcia i uzupełnienie codziennej diety o potrzebne organizmowi składniki. Podstawą jest każdorazowo zdrowy styl życia, jak i zbilansowane żywienie. Preparaty na koncentrację, gdy są bogate w naturalne składniki, mogą oddziaływać na sprawność intelektualną, a także odpowiadać za łatwiejsze przyswajanie wiedzy czy pozbycie się tzw. powszechnej mgły mózgowej. Podstawą jest skomponowanie w odpowiednich dawkach składników naturalnych, które w połączeniu mogą być potencjalnym wsparciem dla układu nerwowego i które mogą stymulować aktywność mózgu. Właśnie takie działanie może być przypisane preparatowi Beautiful Mind.

Suplementy na pamięć i koncentrację z naturalnych składników

Suplementy na pamięć i koncentrację Beautiful Mind są kompozycją składników naturalnych, które mogą oddziaływać nie tylko na układ nerwowy, lecz także na cały organizm człowieka. Olej z wiesiołka to bogactwo nienasyconych kwasów tłuszczowych, bez których trudno o dobre samopoczucie i zdrowie. Ashwagandha znana także jako żeń-szeń indyjski ma działanie antystresowe, co sprzyja odpowiedniemu skupieniu na co dzień. Ostatni z komponentów Beautiful Mind za sprawą bioaktywnych związków potencjalnie stymuluje komórki nerwowe i może wpływać na lepszą pracę mózgu.

Kto zwykle sięga po suplementy na pamięć i koncentrację?

Zwykle dodatkowe wsparcie w formie preparatów na pamięć i koncentrację potrzebne jest osobom pracującym umysłowe, które muszą działać na najwyższych obrotach. Są one chętnie stosowane również przez osoby, których praca wymaga przyswajania nowych informacji. A zatem przez studentów przed sesją egzaminacyjną. Beautiful Mind może być ponadto uzupełnieniem diety, gdy zauważa się pierwsze trudności z zapamiętywaniem lub doświadcza mgły mózgowej.

 

Wspomniany suplement jest zamknięty w szklanej, ciemnej buteleczce z pipetą, która ułatwia przyjmowanie produktu. Olejna formuła sprawia, że może być dodany do posiłku lub napoju bądź bezpośrednio na język. Smak jest na tyle delikatny, że przyjmowanie suplementu może stać się codziennym nawykiem w trosce o poprawę zdrowia i pracy mózgu. Opakowanie o wielkości 100 ml starcza na trzy miesiące kuracji. Przyjmowanie zawsze warto skonsultować z lekarzem. Bezwzględnie należy przestrzegać zalecanej porcji preparatu.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

1-5 of 32 recenzje
  1. Wszystko na 5. Polecam!!!

  2. Wszystko wporządku zgodnie z opisem, wysyłka szybko dotarła

  3. Świetny produkt! Działa bardzo szybko! Mam lepszy humor i “wyostrzyły” mi się sny.
    Pamiętam każdy sen po nocy.
    Jest to produkt warty codziennej suplementacji.

  4. Jestem bardzo zadowolona, wróciła jasność mysli

  5. Produkt ok pomaga

Zobacz inne produkty

Magic Health Food

Magic Health Food (MHF) to projekt badawczy, który realizowany jest w naszym Centrum Badawczo Rozwojowym Supercritical Fluid Extraction od lutego 2021 r. Prowadzimy prace badawcze w zakresie przetwórstwa surowców roślinnych w oparciu o technologię ekstrakcji nadkrytycznym dwutlenkiem węgla, technologię o której zaletach piszemy na stronie https://extracthome.pl/uslugi-ekstrakcji-sfe/. W rezultacie uzyskujemy ekstrakty premium, w których oznaczamy oraz izolujemy cenne substancje oddziaływujące terapeutycznie na organizm człowieka. Mieszamy te substancje, ustalając ich działanie przy określonym dawkowaniu, otrzymując innowacyjne suplementy diety oraz żywność funkcjonalną. Nasze produkty testują i oceniają entuzjaści, suplementoholicy (rygorystyczny feedback), środowiska naukowe oraz my właściciele, nasze rodziny i pracownicy, których fascynacja zdrowym stylem życia, odkrywaniem tajemnic drzemiących w roślinach, potrzebami obecnych czasów, przerodziła się w sposób na życie. Co najważniejsze zarówno badania, jak i produkcja docelowa odbywa się w naszym laboratorium, którego działanie opieramy o zasadę bezkompromisowej jakości wynikającej z wiedzy i nauki.

Brassinosteroidy

Grupa sterydowych hormonów roślinnych. Hormony te odpowiadają głównie za wydłużenie łodygi, stymulują podziały komórkowe oraz ochronę roślin przed stresem środowiskowym. Wydajność pozyskiwania brassinsteroidów jest bardzo niska, dlatego w naszym Centrum Badawczo Rozwojowym Supercritical Fluid Extraction (CBRSFE) podjęliśmy się wspólnie z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu opracowania technologii pozyskiwania tych sterydów w oparciu o ekstrakcję nadkrytycznym dwutlenkiem węgla, oznaczania, izolacji oraz optymalizacji produkcji. Wytypowaliśmy grupę roślin, których elementy po odpowiednim przygotowaniu zostaną poddane próbom ekstrakcji w określonych warunkach oraz analizom.

Genezę ww. prac badawczych stanowi tzw „Europejski zielony ład” w wyniki którego rynek środków ochrony roślin jest coraz uboższy o chemiczne składniki preparatów stosowanych w uprawie. Z jednej strony wdrażane ograniczenia pośrednio wpływają na zmniejszenie degradacji środowiska z drugiej zaś bezpośrednio uderzają w producentów nawozów i środków ochrony roślin. Wychodząc naprzeciw rynkowi realizujemy zarysowany plan badawczy. Do końca 2022 r. planujemy określone rezultaty prac badawczych – gotowe, w odpowiedniej formulacji i stężeniu substraty do produkcji środków ochrony roślin.

Zainteresowanych inwestorów lub nowatorskie know how w zakresie pozyskiwania brassinosteroidów zapraszamy do kontaktu.