Darmowa dostawa od 450 zł

Beautiful Mind 30 ml

Działanie

Wspomaga stymulację komórek nerwowych, poprawiając pracę mózgu, koncentrację, pamięć i inne procesy poznawcze. Działa przeciwlękowo, antystresowo i atyoksydacyjnie. Wspomaga zapobieganie i leczenie chorób neurodegeneracyjnych takich jak choroba Alzheimera, choroba Parkinsona czy demencja.

Sposób użycia

Do spożycia wyłącznie na zimno. Wyrazistość i intensywność smaku wynika z dużej zawartości prozdrowotnych substancji.

Zalecane dzienne spożycie

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia, niezbędna do prawidłowego działania produktu 3 x 11 kropli. Pierwsze efekty można zauważyć już po dwóch tygodniach stosowania.

Skład

ekstrakt z soplówki jeżowatej (ang. Lion’s mane, Hericium erinaceus, L.), ekstrakt z korzenia ashwagandhy (Withania somnifera, L.), olej z wiesiołka (Oenothera biennis, L.)

Objętość

30 ml wystarcza na 30 dni (1 miesiąc) stosowania
Wszystkie składniki zostały pozyskane z surowców najwyższej jakości, od sprawdzonych dostawców, metodą ekstrakcji dwutlenkiem węgla w stanie nadkrytycznym SFECO2 Specyfikacja produktu PDF

179.00 

Poprzednia najniższa cena: 179.00 .

Beautiful Mindwspomaga pamięć i koncentrację w prawidłowym funkcjonowaniu. 

Skład:

Soplówka jeżowata (ang. lion’s mane, Hericium erinaceus, L.) – jadalny grzyb o nietuzinkowym wyglądzie, wykorzystywany przez Japończyków do zachowania pełni sprawności umysłowej i poznawczej. Pomaga złagodzić objawy demencji starczej, soplówkę jeżowatą używa się też przy leczeniu choroby Alzheimera i choroby Parkinsona. Dziś wiemy, że swoje prozdrowotne właściwości zawdzięcza zawartości hericenów, hericenonów i erinacyn – bioaktywnych związków wspomagających stymulację komórek nerwowych, poprawiając pracę mózgu, koncentrację oraz pamięć. Hericenony i erinacyny odgrywają kluczową rolę w walce ze stresem, wykazując działanie antydepresyjne i przeciwlękowe. Grzyb ten zawiera również polisacharydy, podstawowe aminokwasy, selen, żelazo, cynk, german i potas. Dowiedz się wiecej

 

Ashwagandha, inaczej witania ospała lub żeń-szeń indyjski, to roślina zaliczana do adaptogennych. Adaptogeny to substancje aktywne, zawarte w niektórych roślinach, wykazujące działanie przeciwstresowe. W naturalny sposób zwiększają możliwości adaptacyjne organizmu na niekorzystne warunki środowiskowe. Zawarte w ashwagandhdzie dwie grupy substancji: witanolidy i glikowitanolidy odpowiadają za jej szczególne właściwości. Witania ospała wykazuje działanie przeciwzapalne, antyoksydacyjne, antystresowe, przeciwlękowe i przeciwnowotworowe. Normalizuje poziom cukru we krwi, obniża cholesterol i pozytywnie wpływa na libido zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Badania nad żeń-szeniem indyjskim wykazały pozytywny wpływ rośliny na choroby neurodegeneracyjne, m.in. chorobę Parkinsona, pląsawicę Huntingtona i chorobę Alzheimera. Polecany dla osób borykających się  z bezsennością.

 

Olej z wiesiołka – olej otrzymywany z nasion wiesiołka dwuletniego (Oenothera biennis, L.). Dzięki zawartości wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, a w  szczególności kwasu g-linolenowego, pomaga w stanach reumatycznych i artretycznych, korzystnie wpływa na leczenie cukrzycy, łagodzi dolegliwości związane z zespołem napięcia przedmiesiączkowego i menopauzą. Wspomaga gojenie ran, polecany dla osób zmagających się z atopowym zapaleniem skóry i łuszczycą. Więcej informacji

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

 1. Marek Kiepuszewski (zweryfikowany)

 2. Anna Misztal (zweryfikowany)

  Wizualnie ok. Bierę już trzecie lub czwarte opakowanie. Na razie nie mogę stwierdzić, czy działa. Mam zdiagnozowane SLA. Tak więc czekam i nadal, jak na razie będę kupowała ten produkt.

  Soplówka Jeżowata ekstrakt CO2Soplówka Jeżowata ekstrakt CO2

 3. Katarzyna Nowak (zweryfikowany)

  Myślę że to bardzo fajny produkt będę go jeszcze stosować

  Soplówka Jeżowata ekstrakt CO2Soplówka Jeżowata ekstrakt CO2

 4. Jacek Zając (zweryfikowany)

  Po paru dniach podawania soplówki jeżowatej mój 18-letni Syn autystyczny bardzo się wyciszył i prawie przestał się denerwować. Również jego sen stał się idealny; sam zasypia, jest spokojny i zaczął dużo wcześnie chodzić spać. Dla nas soplówka w postaci skoncentrowanej plus w postaci proszku uzupełniająco, to strzał w dziesiątkę, pomimo stosowania wcześniej dużej liczby suplementów, nie było takiej poprawy w funkcjonowaniu Syna. Dziękujemy serdecznie😊🤗

  Soplówka Jeżowata (Lion's Mane) grzyb mielonySoplówka Jeżowata (Lion’s Mane) grzyb mielony

 5. Jacek Zając (zweryfikowany)

  Po paru dniach podawania soplówki jeżowatej mój 18-letni Syn autystyczny bardzo się wyciszył i prawie przestał się denerwować. Również jego sen stał się idealny; sam zasypia, jest spokojny i zaczął dużo wcześnie chodzić spać. Dla nas soplówka w postaci skoncentrowanej plus w postaci proszku uzupełniająco, to strzał w dziesiątkę, pomimo stosowania wcześniej dużej liczby suplementów, nie było takiej poprawy w funkcjonowaniu Syna. Dziękujemy serdecznie😊🤗

  Soplówka Jeżowata ekstrakt CO2Soplówka Jeżowata ekstrakt CO2

Zobacz inne produkty

Magic Health Food

Magic Health Food (MHF) to projekt badawczy, który realizowany jest w naszym Centrum Badawczo Rozwojowym Supercritical Fluid Extraction od lutego 2021 r. Prowadzimy prace badawcze w zakresie przetwórstwa surowców roślinnych w oparciu o technologię ekstrakcji nadkrytycznym dwutlenkiem węgla, technologię o której zaletach piszemy na stronie https://extracthome.pl/uslugi-ekstrakcji-sfe/. W rezultacie uzyskujemy ekstrakty premium, w których oznaczamy oraz izolujemy cenne substancje oddziaływujące terapeutycznie na organizm człowieka. Mieszamy te substancje, ustalając ich działanie przy określonym dawkowaniu, otrzymując innowacyjne suplementy diety oraz żywność funkcjonalną. Nasze produkty testują i oceniają entuzjaści, suplementoholicy (rygorystyczny feedback), środowiska naukowe oraz my właściciele, nasze rodziny i pracownicy, których fascynacja zdrowym stylem życia, odkrywaniem tajemnic drzemiących w roślinach, potrzebami obecnych czasów, przerodziła się w sposób na życie. Co najważniejsze zarówno badania, jak i produkcja docelowa odbywa się w naszym laboratorium, którego działanie opieramy o zasadę bezkompromisowej jakości wynikającej z wiedzy i nauki.

Brassinosteroidy

Grupa sterydowych hormonów roślinnych. Hormony te odpowiadają głównie za wydłużenie łodygi, stymulują podziały komórkowe oraz ochronę roślin przed stresem środowiskowym. Wydajność pozyskiwania brassinsteroidów jest bardzo niska, dlatego w naszym Centrum Badawczo Rozwojowym Supercritical Fluid Extraction (CBRSFE) podjęliśmy się wspólnie z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu opracowania technologii pozyskiwania tych sterydów w oparciu o ekstrakcję nadkrytycznym dwutlenkiem węgla, oznaczania, izolacji oraz optymalizacji produkcji. Wytypowaliśmy grupę roślin, których elementy po odpowiednim przygotowaniu zostaną poddane próbom ekstrakcji w określonych warunkach oraz analizom.

Genezę ww. prac badawczych stanowi tzw „Europejski zielony ład” w wyniki którego rynek środków ochrony roślin jest coraz uboższy o chemiczne składniki preparatów stosowanych w uprawie. Z jednej strony wdrażane ograniczenia pośrednio wpływają na zmniejszenie degradacji środowiska z drugiej zaś bezpośrednio uderzają w producentów nawozów i środków ochrony roślin. Wychodząc naprzeciw rynkowi realizujemy zarysowany plan badawczy. Do końca 2022 r. planujemy określone rezultaty prac badawczych – gotowe, w odpowiedniej formulacji i stężeniu substraty do produkcji środków ochrony roślin.

Zainteresowanych inwestorów lub nowatorskie know how w zakresie pozyskiwania brassinosteroidów zapraszamy do kontaktu.